Złote kolczyki dla dziewczynki

Złote kolczyki dla dziewczynki

 

Nasza córeczka ostatnio zaczęła zwracać o wiele większą uwagę na to, co na siebie zakłada. Zainteresowała się również modą i różnorodnymi dodatkami. Za niedługo wybieramy się na ślub mojej siostry, przez co już teraz zaczęliśmy myśleć nad tym, co będziemy mieli ubrane tego dnia. Wydaje się nam jednak, że to nasza córka najbardziej się tym przejmuje. Już dawno temu wybrała sobie sukienkę na tę okazję. Teraz postanowiła dobrać do kompletu pasujące dodatki.

Biżuteria dla dziecka – złote kolczyki

małe złote kolczyki dla dzieciMatylda już od jakiegoś czasu nosi kolczyki, jednak do tej pory były to zazwyczaj egzemplarze z kokardkami czy innymi, typowo dziecięcymi ozdobami. Przeglądając katalogi z biżuterią zachwycała się wieloma parami kolczyków. Starałam się uważnie zwracać uwagę na to, które podobają się jej najbardziej, ponieważ czekały nas jej urodziny. Chciałam więc sprawić jej niespodziankę, wybierając na prezent małe złote kolczyki dla dzieci. Zdecydowałam się na bardzo ciekawy model wkrętów, opatrzonych niewielkimi różyczkami. Byłam bardzo ciekawa czym się różnią kolczyki dziecięce od tych przeznaczonych dla dorosłych. Zasadnicza różnica polega na ich wielkości – są one nieco mniejsze, żeby niepotrzebnie nie obciążać dziecięcych uszu. Poza tym ich subtelniejszy kształt lepiej pasuje do dziecięcej twarzy, niż większe kolczyki. W dniu urodzin nasza córka bardzo się zdziwiła eleganckim pudełkiem, w którym był przeznaczony dla niej prezent. Po jego otwarciu aż zakrzyknęła z zachwytu – wybrany przeze mnie model był bardzo podobny do jednych kolczyków, które się jej spodobały w katalogu, jednak był jeszcze piękniejszy, bo wykonany ze złota. Taki upominek był strzałem w dziesiątkę. Matylda od razu chciała zobaczyć, jak jej nowe kolczyki się prezentują w jej uszach. Była zachwycona i od razu zaznaczyła, że to właśnie w nich pójdzie na wesele, ponieważ będą rewelacyjnie pasować do jej sukienki. Bardzo się ucieszyliśmy z mężem, że prezent się jej aż tak bardzo spodobał. Ja najbardziej jestem zadowolona z jego jakości.

Złote kolczyk to bardzo uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach. Jak widać nie tylko u dorosłych, ale również dzieci, które cenią sobie niebanalne dodatki. Wybrane przeze mnie złote kolczyki rewelacyjnie się prezentują, doskonale pasując do dziecięcej urody. Takie kolczyki dodają naszej córeczce uroku. Najważniejsze jest jednak to, że jej się bardzo podobają i najchętniej w ogóle nie wyjmowałaby ich z uszu. Czasem jednak oczywiście musi je odłożyć, żeby przypadkiem ich nie zgubić.

 

Comments are closed.