Zakup fotelika samochodowego dla psa online

Zakup fotelika samochodowego dla psa online

Pies to z pewnością jeden z członków rodziny. O jego bezpieczeństwo podczas przewożenia trzeba więc zadbać tak jak i o nasze bezpieczeństwo. Normy bezpieczeństwa dotyczące transportu jasno określają, w jaki sposób należy przewozić zwierzęta. One również muszą zostać przypięte do pasów bezpieczeństwa, a dodatkowo muszą znajdować się w specjalnym foteliku samochodowym dla psa.

Jak kupić fotelik samochodowy dla psa online?

fotelik samochodowy dla psa sklep onlineW dobie internetu w zasadzie nie ma produkty, którego nie można by zakupić online. Tak samo rzecz ma się z fotelikami samochodowymi dla psa. Chociaż dostępne są one także w sklepach stacjonarnych, takich jak sklepy zoologiczne, ich szerszy wybór znajdziemy w sklepach online. W takich sklepach łatwiej będzie nam dopasować odpowiednie posłanko do naszej rasy psów. Foteliki dla psa występują w różnych modelach. Dostępne są takie, które są dedykowane małym psom, jak i takie dla większych psów. Foteliki dla psów posiadają odpowiednie otwory i pasy bezpieczeństwa, dzięki którym przypniemy je do zapinek na pasy w fotelu samochodowym. Oprócz tego do fotelika trzeba dokupić specjalne szelki, w które zapina się psa przed podróżą. Szelki również zapina się na specjalną sprzączkę do zapinek na pasy. Jest bardzo duży wybór modeli takich posłanek jak fotelik samochodowy dla psa sklep online to miejsce, w którym można odnaleźć nawet eleganckie foteliki, które są wykonane ze skóry. Najczęściej są to jednak uszyte z bawełny wygodne posłanka, dodatkowo wypełnione miękkim materacem, tak by zapewnić psu nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort i wygodę. Warto też wybrać takie modele, które są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Psy, zanim się położą w posłanku, lubią drapać jego materiał. W ten sposób najprawdopodobniej moszczą sobie miejsce i oznaczają nowe terytorium swoim zapachem. Ważne by fotelik samochodowy dla psa pod spodem miał specjalne pasy silikonowe, tak by uniemożliwić zsuwanie się fotelika z kanapy auta podczas gwałtownego hamowania. Oprócz tego wybierajmy takie modele fotelików, które posiadają wysokie ściany, tak by nasz pupil nie wydostawał się z posłanka podczas jazdy. Groziłoby to nie tylo bezpieczeństwu psa, ale również naszemu.

Foteliki samochodowe dla psa można znaleźć w sklepie online. Jest tam na ogół szery wybór posłanek, dlatego łatwiej dokonamy właściwego wyboru. Posłanko musi być odporne na wszelkie uszkodzenia, wygodne. Najważniejsze są jednak jego dodatkowe zabezpieczenia, w postaci pasów bezpieczeństwa, które dopina się do zapinek w aucie.

Comments are closed.