Wycieczka szkola – domek Jantar obok moża

Wycieczka szkola – domek Jantar obok moża

Mam dwoje dzieci, które chodzą do tej samej klasy podstawowej. Mieszkamy w małym miasteczku w południowej Polsce, w którym jest tylko jedna podstawówka. Dziewczynka Weronik ma trzynaście lat, a chłopiec Grzegorz jest młodszy o trzy lata, czyli jest aktualnie dziesięciolatkiem. Wychowawczynie moich dzieci są swoimi dobrymi koleżankami i zawsze razem organizują dla swoich klas wycieczki. Jak również znam dwie panie od dzieciństwa, przyjaźnimy się po dziś dzień. Bardzo często proponują mi wyjazdy na wycieczki szkolne moich dzieci w formie dodatkowego opiekuna wycieczki. Oczywiście, bardzo chętnie korzystam z tej okazji, mogę spędzić trochę czasu z moimi koleżankami, zrelaksować się, pozwiedzać fajne miejsce. Tak miało być i tym razem.

Jaki domek letniskowych koło morze wybrać na wycieczkę?

jantar domki blisko morzaKiedy dowiedziałam o nowej wycieczce organizowanej przez szkołę podstawową dla moich dzieci, od razu zgłosiłam się w roli opiekuna. Destynacja tego przedsięwzięcia przekonała mnie najbardziej. Mieliśmy jechać do miejscowości, a raczej wsi Jantar w województwie pomorskim, powiecie nowodworskim. Miejsce to znam bardzo dobrze z czasów mojego dzieciństwa, mieliśmy tam rodzinę do której jeździliśmy co roku. Wakacje nad morzem wspominam bardzo dobrze, dlatego też ucieszyłam się, iż pojadę tam z dzieciakami. Zważywszy na fakt, iż dla nich będzie to pierwszy raz nad polskim morze. Z racji tego, iż zawodowo zajmuje się organizacją eventów, panie nauczycielki-wychowawczynie poprosiły mnie o zorganizowanie tejże wycieczki. No cóż, z wycieczkami był to mój pierwsze raz, ale podjęłam wyzwanie. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową, dedykowaną do bookowania wakacji następujące hasło – jantar domki blisko morza – ponieważ odgórnie ustaliłyśmy, iż dzieciaki będą mieszkać w domkach letniskowych. Znalazłam dużo trafień, jednakże moje zamówienia miało być duże i specyficzne. Poszukiwałam ośrodka, który posiadał w dogodnym dla nas terminie dostępnych aż czternaście domków letniskowych czteroosobowych/pięcioosobowych do wynajęcia na siedem pełnych dni.

Udało mi się bardzo szybko znaleźć taki ośrodek, skontaktowałam się z nim i dostałam jeszcze spory rabat. Potem równie szybko udało mi się wynająć dopasowane do naszych potrzeb autokary. Domki letniskowe w Jantarze okazały się prześliczne, odnowione ledwo rok temu, pachniały jeszcze nowością. Umiejscowione były na sporej polance, a nasz dodatkowo ogrodzone płotem tymczasowym. Do morza mieliśmy zaledwie niecałe pięć minut drogi. Dzieci i my bawiliśmy się świetnie.

Comments are closed.