Telefony na dobrych podsłuchach

Telefony na dobrych podsłuchach

Jest to temat bardzo ciekawy i kojarzący się ze szpiegami z kin. Kto dziś z takich zwykłych, szarych ludzi, sięga po możliwość podsłuchiwania innego telefonu komórkowego. Otóż i takie osoby się znajdą. Sama byłam nawet światkiem historii, w którą była wplątana pewna aplikacja podsłuchowa drugiego człowieka. Narzędzie to było bardzo skuteczne i proste do wgrania na telefon trzeba przyznać. Czemu o tym tyle wiem? Otóż chodzi tu o  mojego przyjaciela, który był potwornie zazdrosny o swoją dziewczynę.

Dobre podsłuchy w telefonach komu wolno 

dobry podsłuch do telefonuFakt, faktem, spotykali się już od kilku lat, więc chłopak powinien darzyć swoją wybrankę serca ogromnym zaufaniem. Sytuacja na tym akurat przykładzie będzie nieco inna. Zazdrość czasami zmusza człowieka do dziwnych rzeczy. W tym przypadku było właśnie założenie podsłuchu u tej jego dziewczyny. Skorzystał z jednej takiej aplikacji szpiegującej. Nie wiem do tej pory, jak ona ogarnęła, że taki podsłuch ma na telefonie. Pewnie przy którejś kłótni wszystko wyszło na jaw, nie wiem. Wiem natomiast, że długi czas minął zanim podsłuch odkryła. Nie było to też podobno w ten sposób, że zorientowała się po zachowaniu swojego telefonu. On musiał jej przyznać się w końcu. Aplikacja, na którą się zdecydował była podobnież nie do wykrycia. Nawet jak się wpisze w internet: dobry podsłuch do telefonu, to wśród metod podsłuchowych, wyskoczy między innymi propozycja kilku aplikacji na komórkę. Z jednej strony jest trochę straszny fakt, że tego typu rzeczy są tak ogólnie dostępne. Każdy dosłownie może sobie coś takiego sprawić. Z całą pewnością, dobry podsłuch to taki, którego na pierwszy rzut oka się nie wykryje.  Wiadomo, kiedy chce się kogoś podsłuchiwać, to niekoniecznie chcemy alby ta druga osoba się o tym dowiedziała. Mogłabym polecić kilka popularnych chyba nazw, jednak powstrzymam się z takimi konkretami. Nie chciałabym, aby ktoś niepowołany miał lepszy dostęp do takich informacji. Chociaż z drugiej strony to nie ma większego znaczenia chyba, prawda? Pewnie jak nie na tej stronie, to na innej coś ciekawego się znajdzie w temacie dobrego podsłuchu. Dla chcącego nie ma trudów.

Co nie zmienia faktu, że nie podam konkretnych nazw. W niektórych przypadkach korzystanie z podsłuchów jest nawet legalne. Trochę ciężko w to uwierzyć. Jednak jeżeli używa się podsłuchu do rzeczy koniecznych, w jakiejś policyjnej sprawie, to już nie wydaje się takie dziwne. Dobry podsłuch na telefony wydaje się wtedy nawet konieczny do rozwiązania sprawy. Przykładowo wśród detektywów. 

Comments are closed.