Sposób na odzyskanie kobiety

Sposób na odzyskanie kobiety

Każdy marzy, aby znaleźć miłość swojego życia, z którą szczęśliwie razem przebrniemy przez życie. Miłość wymaga wielu kompromisów. Związek dwojga ludzi to ciężka, nieustanna praca. Poznajemy swoje potrzeby, możliwości, ujawniają się z czasem coraz to nowe wady, których wcześniej nie byliśmy świadomi. Często ludzie w związkach nie umieją ze sobą rozmawiać na co dzień szczerze i otwarcie. Zazwyczaj wychodzą kłótnie, z których nic nie wynika, a każdy jest na siebie nawzajem wściekły.

Nie wszystko stracone – odzyskaj swoją miłość

jak odzyskać kobietę swojego życiaAwantury i spory w związku to nie rzadkość. Można jednak umiejętnie prowadzić dyskusję i omawiać bieżące problemy z partnerem bez niepotrzebnego wydzierania się na siebie. Jednak do tego potrzeba jest chęć obojga ludzi w związku. Wiadomo też jak działają na nas emocje podczas sporu. Czasem w afekcie zdarzy nam się powiedzieć drugiej osobie coś bardzo przykrego, czego normalnie byśmy nie wypowiedzieli. Powiemy coś, czego nie da się odwrócić, później przepraszamy, bo poniosły nas emocje, ale drzazga słowna wbita w psychikę partnera pozostaje na długo i z czasem związek się po prostu rozpada. Czasem też mimo braku jakichś znaczących kłótni uczucie po prostu się powoli wypala i rozchodzimy się z drugą połówką w zgodzie, choć w znacznym smutku, bo jak to tak? To miała być ta jedyna, na całe życie. Jeśli więc po kolejnej awanturze albo po prostu wypaleniu uczucia ze strony partnerki, ta od nas odejdzie z dnia na dzień, dopiero po jakimś czasie dochodzi do nas jak wiele straciliśmy. Zdajemy sobie sprawę z błędów i plujemy sobie w twarz, że straciliśmy swoją największą miłość. Głowimy się jak odzyskać kobietę swojego życia, jak wzbudzić w niej to uczucie, które iskrzyło między wami na początku. Postarajmy się popatrzeć z jej perspektywy czy nasze zachowanie nie było czasem przesadne i co nie tak robiliśmy, że postanowiła odejść. Czasem uczucie wypala się ot tak, czemu tak się dzieje? Zgubna mogła być dla nas rutyna dnia codziennego, wspólne mieszkanie też rozleniwia związek. Przypomnijmy sobie jak wyglądały nasze pierwsze spotkania, pełne emocji i zachwytów. Oczywiście uczucie słynnych motylków w brzuchu nigdy nie będzie trwało wiecznie, ale nieustannie powinniśmy starać się o naszą partnerkę, tak jakbyśmy chcieli ją zdobyć na nowo. Dotyczy to również drugiej strony, która też nie powinna osiadać na laurach, tylko robić wszystko, aby uczucie między wami cały czas iskrzyło.

Jeśli więc zależy wam, aby odzyskać swoją miłość, postarajmy się wszystko spokojnie przemyśleć i skłonić ją do szczerej rozmowy co można poprawić w waszym związku, aby każdy dostawał to czego potrzebuje i oczekuje od swojego partnera. Starajcie się zaskakiwać waszą kobietę, wychodzić częściej gdzieś razem we dwoje na romantyczny spacer czy kolację. Takie drobiazgi są bardzo ważne, aby podtrzymywać tak zwany ogień w związku.

Comments are closed.