Polecany prywatny detektyw

Polecany prywatny detektyw

Bardzo długo szukałam odpowiedniej dla siebie drogi zawodowej, bardzo długo nie wiedziałam niestety, co chciałabym robić w życiu. Skończyłam studia, bo tak wypadało, wszyscy w rodzinie mieli wyższe wykształcenie. Wybrałam najłatwiejszy kierunek studiów, jaki mogłam znaleźć i jakoś udało mi się przez studia prześlizgnąć i zrobić dyplom. Nie powiem żeby studia bardzo mnie interesowały albo żebym jakoś bardzo dużo się na nich nauczyła. Zrobiłam je niejako „pro forma”, aby tylko mieć ten temat w życiu zaliczony.

Znalezienie dobrego detektywa

profesjonalny detektyw na śląskuStudia jednak niewiele mi pomogły w poszukiwaniu pracy. Wiedziałam bowiem jedno – nie jestem stworzona do pracy biurowej, taka praca mnie po prostu zniszczy. W znalezieniu mojego życiowego powołania pomógł mi przypadek. Pewnego razu spotkałam moją starą, bardzo dobrą koleżankę ze szkoły ,średniej. Planowała otworzyć agencję detektywistyczną i tak po prostu zaproponowała mi spółkę, sama bowiem uważała, że jest to dość szalony pomysł, więc chciała poczuć się w tym szaleństwie nieco raźniej. A ja tak po prostu się zgodziłam. I już za tydzień zaczęłyśmy pracować nad otwarciem naszej agencji detektywistycznej. Okazało się to wcale nie takie trudne. najtrudniej było ze zdobyciem licencji, alei z tym bardzo szybko udało nam się uporać. I przystąpiłyśmy do realizacji pierwszych zleceń, które pojawiły się bardzo szybko. Praca okazała się ciekawa, a my jako właścicielki pierwszej w Katowicach agencji detektywistycznej, okazałyśmy się przyciągać bardzo wiele zleceń. Obecnie nasza agencja jest już jedną z najlepszych w mieście. Jeśli ktoś zapyta, jaki jest najbardziej profesjonalny detektyw na Śląsku, wielu spośród naszych zadowolonych klientów bez wątpienia wskaże na nas. I będzie miał rację. Mamy na koncie chyba najwięcej zakończonych sukcesem i najszybciej rozwiązanych spraw. Bardzo się ciesze, że wiele lat temu trafiłam na moją przyjaciółkę i właściwie bez zastanowienia zgodziłam się na jej propozycję. Nie wyobrażam sobie, abym mogła zawodowo zajmować się czymś innym niż praca detektywistyczna.

Bardzo lubię pracę detektywa i uważam, ze wbrew powszechnie panującym stereotypom kobiety doskonale się do tej pracy nadają, nawet lepiej niż mężczyźni. dzięki temu, że jestem kobietą nie raz udało mi się dostać do miejsc, do których mężczyzna na pewno nie mógłby się dostać bez podejrzeń i zdobyć potrzebne dowody. Myślę, ze moja płeć wiele w tej pracy ułatwia. Nasza agencja detektywistyczna jest doskonałym przykładem tego, jak wielki sukces mogą w tej branży odnieść kobiety.

Comments are closed.