Polecana hurtownia stylowej porcelany

Polecana hurtownia stylowej porcelany

Planuję kupić sobie nowy serwis obiadowy z porcelany. Interesuje mnie wyłącznie serwis dla sześciu osób, bo tyle liczy moja rodzina. Uważam, że warto podawać dania na pięknych, eleganckich talerzach, bo to podkreśla ważność wspólnych posiłków. My zawsze celebrujemy tę chwilę, kiedy możemy wszyscy zebrać się do stołu i razem zjeść. Poszukuję serwisu w stylu barokowym, ewentualnie rokokowym, bo w takiej odsłonie mam wyposażony dom. Uwielbiam bogate wzornictwo, nietuzinkowe zdobienia i wyrafinowane kształty. Poszukuję serwisu, który będzie miał ręcznie malowane ozdoby, najlepiej, gdyby to była ornamentyka kwiatowa.

Wysoka jakość hurtowni porcelany

hurtownia porcelanyDostałam od przyjaciółki namiary na świetną hurtownię porcelany. W hurtowni tej uzyskała spory rabat na zastawę stołową dla dwunastu osób. Rabat ten musi wykorzystać w ciągu trzech miesięcy, więc powiedziała, iż może mi go podarować. Zniżka jest w wysokości dwudziestu pięciu procent na cały asortyment w hurtowni. To naprawdę duża oszczędność, bo serwisy porcelanowe kosztują już od pięciuset złotych w górę. Jest to znana hurtownia porcelany w całym mieście. Weszłam właśnie na stronę internetową tej hurtowni i przeglądam dostępna ofertę. Muszę stwierdzić, że wybór serwisów obiadowych jest bardzo szeroki. Jeden z kompletów szczególnie przypadł mi do gustu. Jest to zestaw obiadowy wykonany z kremowej porcelany, który posiada unikatowe, ręcznie malowane ozdoby w postaci małych kwiatów, wstążek, drzewek i gwiazdek. To naprawdę uroczy serwis, jeszcze takiego nie widziałam u nikogo. Talerze mają niebanalne kształty i złote zakończenia. Porcelana jest najwyższej jakości, bo została wyprodukowana w znanej polskiej firmie z Wałbrzycha, która zyskała ogromna popularność na całym świecie. Serwis obiadowy kosztuje osiemset złotych, ale po odjęciu dwudziestopięcioprocentowego rabatu zapłacę tylko sześćset złotych. To niesamowita okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. 

Złożyłam zamówienie na piękny, porcelanowy serwis obiadowy dla sześciu osób. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej hurtowni porcelany. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Musiałabym zapłacić za przesyłkę trzydzieści pięć złotych. Serwis obiadowy ma do mnie dotrzeć w ciągu pięciu dni roboczych. Jeżeli nie będę zadowolona z niego, to mam dwa tygodnie na zwrot. Mam nadzieję, że jednak do takiej sytuacji nie dojdzie, bo nie lubię dokonywać zwrotów towarów. Męczą mnie te wszystkie formalności z tym związane i szkoda mi na to czasu.

Comments are closed.