Oświetlenie choinkowe z ledowymi lampkami

Oświetlenie choinkowe z ledowymi lampkami

 

Lampki ledowe znacznie różnią się od tradycyjnych łańcuchów z wykręcanymi żarówkami. Zapewne każdy, kto jeszcze kilkanaście lat temu ubierał choinkę, pamięta długie, splatane łańcuch połączonych ze sobą, szklanych żarówek. Co sezon, wymagały przeglądu, a i tak nie było pewności, czy w czasie świąt, któraś z lampek nie zgaśnie. Na szczęście ledowe światełka i dekoracje świetlne led, są znacznie trwalsze i odporne na stłuczenia. Pobierają także niewielkie ilości energii. Oświetlenie led, daje możliwość montażu w domu i na zewnątrz.

Lampki choinkowe typu LED

oświetlenie choinkowe ledChoinka w okresie świątecznym, powinna błyszczeć niczym drzewko iglaste w lesie, w śnieżnej powiecie. Taki iskrzący, migoczący efekt, daje oświetlenie typu LED. Trwałe i bezawaryjne oświetlenie choinkowe led, dostępne jest w najróżniejszych wersjach. Proste, białe światło lub błękitne, czerwone albo różnokolorowe lampki, dostosowują wygląd drzewka do sezonowej mody. Intensywność światłą led można regulować, choć najprostsze, najtańsze łańcuchy, mają tylko jedną opcję, długotrwałego, ciągłego świecenia. Zaletą lampek ledowych jest to, iż mogą mieć własne zasilanie na baterie. Są lekkie, zmieszczą się w każdym pudełku na świąteczne dekoracje. Lampki LED są bardzo powszechne. Mogą być nawlekane na przezroczyste, wzorzyste, metalowe łańcuch i tworzyć girlandy. Służą do oświetlenia choinki, okien, balkonów, poręczy przy schodach. Jednym słowem, ich zastosowanie jest tak powszechne, jak wybór wzorów i kolorów. Do pokoju dziecięcego możemy wybrać łańcuch ledowych bałwanków, reniferów, gwiazdek lub kulek. Do oświetlenia drzewek ogrodowych i balkonowych oraz zewnętrznych elementów domu, polecane są mocne, wzorzyste lub migające lampki LED. Przed sezonem świątecznym i po okresie wigilijnym, większość sklepów prowadzi wyprzedaże asortymentu. Każdy nowy sezon przynosi nowe, oryginalne rozwiązania i niebanalne trendy z wyszukanymi kształtami lampek choinkowych LED. Hitem poprzedniego sezonu były neonowe światełka choinkowe LED.

Zakup łańcucha i choinkowego oświetlenia jest prosty i skomplikowany zarazem. Piękna, iskrząca się wieloma światłami choinka to przecież symbol świąt. Zewnętrzne oświetlenie choinkowe LED nie zużywa wiele energii i jest wytrzymałe na niskie temperatury. Mrozoodporne lampki LED pięknie oświetlają nie tylko balkon czy taras, ale też drzewka w ogrodzie. Ceny lampek LED zaczynają się już od kilku złotych za krótki łańcuch na metalowym druciku, a kończą się na kilkuset złotych za wyjątkowo wyszukane, zaawansowane łańcuchy zewnętrzne LED.

 

Comments are closed.