Niepowtarzalna i unikatowa torba skórzana ręcznie robiona

Niepowtarzalna i unikatowa torba skórzana ręcznie robiona

Jestem zwolenniczką wszystkiego, co jest unikatowe, niepowtarzalne, nietypowe i oryginalne. Ne podążam ślepo za modą, zawsze staram się zaskakiwać rozwiązaniami, w rożnych dziedzinach życiowych. Własnie odkryłam w sobie talent krawiecki i zamierzam sama zacząć robić torebki skórzane  z resztek skór, które często dostaję od babci pracującej w zakładzie odzieży skórzanej. Babcia szyje rękawiczki ze skóry, więc myślę, że nauczyciela będę mieć dobrego. Kiedyś odnalazłam w jej szafie bardzo piękna rzecz – była to unikatowa torba skórzana ręcznie robiona, która babcia sama zaprojektowała i uszyła. Zaimponowało mi to niesłychane. Pożyczyłam od babci tę torebkę  do dzisiaj w niej chodzę, gdyż babcia pozwoliła mi ja zatrzymać. Może jak sama coś uszyję, to tez jej podaruję taką rzecz.

Nietuzinkowość i unikatowość toreb skórzanych ręcznie robionych

unikatowa torba skórzana ręcznie robionaNie przepadam za sztampowością widoczną na wieszakach sklepów w centrach handlowych. wszystko wygląda jakby było szyte pod jednego klienta, bez zindywidualizowanych potrzeb i o zaniku jakiegokolwiek poczucia gustu. Jest to przykre zjawisko, ale bardzo charakterystyczne w dobie tych okrutnych czasów dla ludzi o rysach egocentrycznych. Jednostki takie, jak ja, które mają silną potrzebę wyróżniania się spośród innych, szukają wiąz własnych rozwiązań. Ja postanowiłam sama zacząć szyć i projektować. Z pewnością, koszty własnej produkcji okażą się mniejsze, niż miałabym kupować gotowe rzeczy w sklepach. Do tego będę mieć unikatowe ubrania, torebki i inne gadżety. Kiedy tylko ubierałam ręcznie robioną torebkę od babci, zazdrościły mi wszystkie koleżanki, a niektóre nawet chciały odkupić. Ta torebka od razu rzucała sę w oczy, bo byłą wykonana z łątek rożnych rodzajów skór i kolorów. Do tego posiadała długi paseczek z brązowej skóry licowej i wszyty elegancki zamek. Maila tez malutka kieszonkę na przodzie, która nie była zrobiona ze skóry, lecz ze sztruksu. Takiej torebki żadna z moich przyjaciółek mieć nie mogła, chyba, że wyłącznie w sferze marzeń. Ręcznie robione torebki charakteryzują się dowolnością formy, kształtów, materiałów i zdobników, przez co urzekają swoja nietuzinkowością.

Jeżeli ktoś nie ma zdolności krawieckich, a pragnie być posiadaczem unikatowych rzeczy, to żaden problem. Wystarczy wejść w internet.Są specjalne sklepy, które tylko sprzedają ręcznie robione ubrania, torebki, apaszki. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetowa: ,,unikatowa torba skórzana ręcznie robiona tanio” i odnaleźć odpowiedni dla nas model. 

Comments are closed.