Najlepszy hotel w Suwałkach

Najlepszy hotel w Suwałkach

 

Już od bardzo długiego czasu wybieraliśmy się na wakacje. Potrzebowaliśmy zdecydowanie tego odpoczynku to był dla nas bardzo trudny rok. Ogrom pracy i nauki. Dodatkowe kursy i przygotowywanie certyfikatów zrobiło swoje. Zastanawialiśmy się nad miejscem odpoczynku i doszliśmy do wniosku, że wybierzemy się do Suwałk. Zawsze chcieliśmy odwiedzić to miasto. Zwłaszcza, że nasi znajomi byli tam w ubiegłym roku i zachwalili tą miejscowość.

Nasz wyjątkowy pobyt w hotelu w Suwałkach

hotele w suwałkachZ racji tego, że nie koniecznie lubimy jakieś niespodzianki, które mogą okazać się niezbyt interesujące, wybieramy miejsca na urlop, które były testowane przez naszych znajomych. Tak też zrobiliśmy w przypadku do Suwałk. Nasi znajomi powiedzieli nam, że hotele w Suwałkach są na bardzo wysokim poziomie. Byli tam parę razy i nigdy się nie zawiedli. Dlatego, postanowiliśmy pójść za ich radą i wybrać się do tego uroczego miejsca. Kiedy już spakowaliśmy wszelkie potrzebne nam rzeczy, wsiedliśmy do naszego samochodu. Na szczęście trasa była bardzo korzystna. Kiedy dojechaliśmy do wyznaczonego adresu, przywitano nas bardzo ciepło. Pokój, który zarezerwowaliśmy był naprawdę na wysokim poziomie. Ogólnie ujmując jest to hotel nowoczesny i niezwykle komfortowy. Myślę, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Zwłaszcza dla rodziców z dziećmi. Koło restauracji hotelowej, znajduje się kącik malucha. Miejsce, w którym dzieci mogą bez problemu zająć się zabawą. A rodzice mogą cieszyć się dobrą kawą i herbatą. Idealne rozwiązanie. Przejdźmy teraz do kwestii naszego pokoju. Był naprawdę wyjątkowy. Można było się w nich naprawdę zregenerować i nabrać sił. W zasadzie nie był to pokój, ale mini apartament. Dosyć duży salon połączony z aneksem kuchennym. Mieliśmy do dyspozycji, wszelkie potrzebne rzeczy. Piekarnik, zmywarka, a nawet pralka. Dzięki czemu bez problemu mogliśmy wyprać, w razie konieczności, nasze ubrania. To dla nas bardzo duże udogodnienie. Rzadko, w którym hotelu istnieje taka możliwość. Salon z aneksem kuchennym był w jasnych, nowoczesnych barwach. Bardzo nam się podobał. To jeszcze bardziej, optycznie powiększało pomieszczenie.

Niewątpliwym plusem było, także to, że nasz mini apartament posiadał balkon, na którym mogliśmy, każdego ranka napić się przepysznej kawy i podziwiać wspaniałe widoki. Obsługa hotelowa, dbała znakomicie o nasze potrzeby. Pytano nas czy czegoś nie potrzebujemy. Codziennie sprawdzano czy nie przydadzą nam się czyste ręczniki albo pościel. Co ciekawe, podczas naszej nieobecności, nawet sprzątano pomieszczenie. To były niezapomniane wakacje! 

 

Comments are closed.