Montaż luksusowych schodów z kamienia

Montaż luksusowych schodów z kamienia

Niedawno zdecydowałam się kupić bardzo dużo dom, apartament do remontu. Planowałam go kompleksowo wyremontować i w nim zamieszkać. Dom był piętrowy i w związku z tym, jedną z rzeczy, którą musiałam się zająć było kupno i montaż odpowiednich schodów na piętro mojego mieszkania. Bardzo zależało mi na tym, aby wybrać schody, które będą niezwykle eleganckie i gustowne. Chciałam, aby nadawały one mojemu mieszkaniu artystyczny i klasyczny wygląd. Musiałam więc znaleźć kogoś kto je zaprojektuje i dla mnie wykona.

Kto na śląsku zaprojektuje kamienne schody?

luksusowe schody z kamienia na śląskuPrzeglądałam wiele różnych magazynów wnętrzarskich, skąd dowiedziałam się, że ostatnio bardzo modne stały się kamienne schody. Powoli stają się one synonimem luksusu i elegancji. Są one polecane szczególnie do dużych i przestronnych wnętrz, ponieważ schody z kamienia są masywne i toporne, ale przy tym niezwykle eleganckie i gustowne. Z tego wynikało, że takie schody z kamienia, będą idealne do mojego mieszkania. Teraz jeszcze musiałam znaleźć kogoś kto mi je wykona. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: luksusowe schody z kamienia na śląsku, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć firmę, która miała wieloletnie doświadczenie na rynku w produkcji i projektowaniu schodów kamiennych, a także bardzo dobre rekomendacje klientów. Klienci chwalili bardzo dobre, indywidualne projekty, solidne wykonanie schodów, oraz pracę na materiałach najwyższej jakości. Na ich stronie internetowej mogłam zapoznać się z ich portfolio. Niektóre projekty schodów z kamienia były wprost imponujące. Firma ta zajmowała się wykonywaniem schodów z różnych rodzajów kamieni. Najbardziej spodobały mi się schody kamienne marmurowe, granitowe, piaskowe i kwarcowe. Zachęcona pozytywnymi komentarzami klientów na temat tej firmy, a także niskimi, przystępnymi cenami schodów z kamienia, zdecydowałam się nawiązać z tą firmą współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z projektantem.

Nie musiałam na to długo czekać. Już następnego dnia zjawił się on u mnie w mieszkaniu i pomógł dobrać odpowiednie dla mnie schody. Wybraliśmy dla mnie schody kamienne marmurowe. Przekonał mnie on że jest to doskonały kamień do wnętrz pomieszczeń, ponieważ taki kamień jest elegancki, luksusowy i niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie powinien być jednak stosowany na zewnątrz, ponieważ kwaśne deszcze mogłyby go uszkodzić. Projekt otrzymałam jeszcze tego samego dnia, a schody były gotowe po tygodniu.

Comments are closed.