Luksusowy apartament zrobił na nas wrażenie

Luksusowy apartament zrobił na nas wrażenie

Byłam bardzo zachwycona kiedy okazało się, że mój brat osiągnął taki sukces. Pracuje w międzynarodowej korporacji i zadzwonił do mnie żeby pochwalić się, że awansowali go na stanowisko kierownika. Dużo czasu poświęcił w swój rozwój i byłam pewna, że jego firma to doceni. Ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się jakie będzie pełnił stanowisko i co się z tym wiąże. Brat dostał służbowe mieszkanie w Gdyni. Jego firma znajduje się za granicą ale on miał działać na terenie naszego kraju. Musiał się przeprowadzić do Gdyni ale nie przeszkadzało mu to.

Brat zamieszkał w pięknym apartamencie

luksusowe mieszkania w gdyni nad morzemMój brat na razie nie miał rodziny i dzieci więc był dostępny dla firmy i mógł bez problemu zmienić adres zamieszkania. Kiedy brat już się przeprowadził zaprosił mnie z dzieciakami i mężem do siebie. Nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom jakie mieszkanie dostał od firmy. Mieszkanie było bardzo nowocześnie urządzone. Znajdowało się blisko morza. Brat miał śliczny widok na morze, las i nawet miasto. Apartament znajdował się na ósmym piętrze. W apartamencie były dwa pokoje i osobna kuchnia. Metraż może nie był jakiś duży ale i tak byłam bardzo zdzwiona, że firma oferowała swoim najlepszym pracownikom takie mieszkania. Brat nie płacił za wynajem, jedynie opłacał rachunki. Luksusowe mieszkania w gdyni nad morzem są bardzo drogie. Byłam bardzo szczęśliwa, że bratu tak dobrze się układało. Swoją ciężką pracą zapracował na takie przywileje. My z mężem nawet nie mogliśmy myśleć o czymś takim. Nie mieliśmy tyle szczęścia jeśli chodzi o prace zawodową. Ja byłam księgową, mąż mechanikiem i cieszyliśmy się, ze starcza nam na wszystko i możemy naszym dzieciakom od czasu do czasu coś kupić. Brat nie miał rodziny i żył zupełnie inaczej niż my. Dzieci były pierwszy raz w Gdyni. Wujek zorganizował nam zwiedzanie. Dzieciaki były zachwycone. Pogoda nam dopisała a wieczorkiem wróciliśmy do luksusowego apartamentu i dzieciaki po prostu padły. My mogliśmy sobie na spokojnie posiedzieć na tarasie i popatrzeć na morze.

Zrelaksowaliśmy się i chętnie przeprowadziłabym się z Bydgoszczy do Gdyni. Jeśli miałabym możliwość żeby zamieszkać w takim pięknym apartamencie. Na szczęście u brata zawsze jesteśmy mile widziani i możemy go odwiedzać jak tylko będziemy mieć ochotę i możliwości. W pracy bratu się dobrze układa. Okazało się, że poza nim jeszcze jedna koleżanka została przeniesiona do Gdyni, która zamieszkała w tym samym  budynku. Brat spędza z nią dużo czasu. Mam nadzieję, że pomyśli o swoim życiu prywatnym i uda mu się założyć rodzinę w przyszłości. 

Comments are closed.