Ładny zestaw z kawą

Ładny zestaw z kawą

W przyszłym tygodniu nasz bardzo dobry kolega się z nami żegna, ponieważ odchodzi po wielu latach pracy w naszej firmie na zasłużoną emeryturę. Planujemy dla niego jakąś przyjemną niespodziankę, taki zwyczaj panuje u nas w firmie, że przy okazji takich wydarzeń jak odejście na emeryturę, narodziny dziecka, urodziny i tym podobne, zawsze robimy jakąś zrzutkę, aby uprzyjemnić to wydarzenie osobie, która jest jej bohaterem. Tak samo zrobimy więc w przypadku Andrzeja. Zarządziliśmy już zbiórkę, zazwyczaj jest to 10 PLN, aby nikt nie odczuł zrzutki zbyt boleśnie.

Wybór zestawu prezentowego

zestaw prezentowy z kawąMyślę, że zbierze się spora sumka. Nasi pracownicy bardzo chętnie biorą udział w takich zrzutkach, są one elementem naszej kultury organizacyjnej, a ponadto wszyscy bardzo lubią Andrzeja i chętnie dołażą się do małej przyjemności dla niego. Zaczęłam już rozglądać się za odpowiednim prezentem, zazwyczaj na mnie spada to zadanie. Ustaliliśmy, że kupimy mu bon do sieciowej księgarni, Andrzej jest wielkim molem książkowym i połyka je w wielkim tempie. Na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Dodatkowo planujemy kupić dla niego zestaw prezentowy z kawą. Andrzej jest wielkim smakoszem kawy, ważne jest więc, aby była to kawa jak najwyższej jakości. Ponadto chcielibyśmy, aby w zestawie były same fajne i dobre rzeczy. Sprawdzałam w najbliższych delikatesach i możliwe jest tam przygotowanie takiego kosza prezentowego na zamówienie. W naszych delikatesach można znaleźć bardzo ekskluzywne produkty, myślę więc, że bez problemu wybiorę dobry zestaw dla Andrzeja. Na pewno znajdzie się w nim wspomniana już kawa, może ze dwie tabliczki gorzkiej czekolady, dobre wino, także na pewno spodoba się Andrzejowi. Do tego zielona herbata wysokiej jakości, Andrzej innej nie pije i jakieś zdrowe ciasteczka owsiane i różne orzechy. Dorzucę kilka bio produktów, bo Andrzej bardzo dba o zdrowe odżywianie (pewnie dlatego jest w takiej dobrej formie). Andrzej na pewno będzie zadowolony z takiego zestawu i dzięki temu osłodzimy mu pożegnanie.

Zakup zestawu prezentowego jest doskonałym pomysłem na trafiony prezent. Wiele sklepów oferuje możliwość samodzielnego skomponowania takiego zestawu z dostępnych produktów, tak więc można zmieścić się bez problemu w przeznaczonym budżecie. Zazwyczaj zestawy pakuje się do specjalnych koszy prezentowych, które wyglądają bardzo efektownie. Najlepiej jest wybrać do kosza produkty, które trafia w gust obdarowanej osoby i wtedy na pewno będzie ona bardzo zadowolona z prezentu.

Comments are closed.