Kto w Lublinie posprząta po remoncie?

Kto w Lublinie posprząta po remoncie?

Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie do remontu. Opłacało nam się ono o wiele bardziej niż kupno nowego, wyremontowanego mieszkania. Remont trochę nam się przedłużył i musieliśmy jak najszybciej wysprzątać i umeblować mieszkanie, żeby się do niego wprowadzić. Nasz stare mieszkanie, również było już sprzedane i musieliśmy go zwolnić dla następnych właścicieli. Ani ja, ani mąż nie mieliśmy siły, ani ochoty na sprzątanie po remoncie. Zdecydowaliśmy, że wynajmiemy ekipę, która się tym zajmie za nas.

Wynajęliśmy ekipę do sprzątanie po remoncie

sprzątanie po remoncie LublinZależało nam na tym, aby wynająć jakąś sprawną i fachową ekipę do sprzątania po remoncie. Najlepiej, żeby posiadali profesjonalny sprzęt czyszczący, dzięki któremu uwinęliby się ze sprzątaniem w góra dwa dni, a do tego zrobili do dokładnie i rzetelnie. Dopiero wprowadzaliśmy się do Lublina i nie mieliśmy zbyt dużego rozeznania na rynku firm sprzątających. Postanowiliśmy więc najpierw sprawdzić opinie o danej firmie zanim ją zatrudnimy. W związku z tym, zdecydowaliśmy się skorzystać z internetu przy poszukiwaniach. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sprzątanie po remoncie Lublin, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych firm oferujących usługi sprzątania po remoncie, szybko rzuciła nam się w oczy jedna firma, która posiadała bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Klienci pisali, że to profesjonalna firma, godna zaufania. Pracują tam kompetentni pracownicy, którzy posiadają fachowy sprzęt sprzątający. Korzystają również z bardzo dobrych środków czyszczących, które są silne i skuteczne, ale przy tym hipoalergiczne i ekologiczne. We własnym zakresie załatwiają również takie rzeczy jak wywóz gruzu po remoncie, co jest bardzo praktycznym i korzystnym rozwiązaniem. Wiele osób chwaliło także niskie, przystępne ceny. Jedne z najniższych na rynku. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Zadzwoniłam na podany na stronie internetowej numer telefonu i zamówiłam ekipę do sprzątania mieszkania.

Mogłabym to zrobić również w formie formularza online i wysłać go na maila, ale wolałam zadzwonić. Na szczęście w tej firmie sprzątającej mieli bardzo dużą obsadę i mimo wielu zleceń udało mi się umówić ekipę sprzątającą na za dwa dni. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. Działali bardzo sprawnie i fachowo. W ciągu jednego dnia doprowadzili całe mieszkanie do porządku i czystości. Do sprzątania stosowali profesjonalny sprzęt i odpowiednie środki czystości. A to wszystko w bardzo przystępnej, niskie cenie.

Comments are closed.