Idealne opakowanie pod symbol miłości

Idealne opakowanie pod symbol miłości

Niedługo zbliża się ten jeden, szczególnie wyjątkowy dla ciebie dzień. Tak długo wyczekiwałaś go i wszystko planowałaś. Liczysz na to, że wszystko odbędzie się sprawnie i według twoich życzeń. Zostało dopiąć tylko ostatnie szczegóły i pozbyć się zdenerwowania i podekscytowania. Doskonale pewnie pamiętasz to uczucie, kiedy na parę dni przed ślubem ogarnia cię cała masa różnych emocji. Z jednej strony jest to fajne, prawda? Z drugiej jednak, bardzo chciałabyś aby było już po wszystkim.

Wszystko musi być idealnie

miękka poduszka na obrączki z pudełkiemSama to przechodziłam kilkanaście lat temu, więc doskonale wiem o czym tu będę pisać. Zastanawia mnie tylko jedna sytuacja. Czy tylko ja przejmowałam się tak bardzo wyglądem opakowania, w którym zostały nam podane obrączki ślubne? Ale do tego stopnia, że na początku absolutnie żadne mi się nie podobały? Chciałabym bardzo poznać wasze opinie. Każda z nas, jak się jednak domyślam, miała jakieś swoje dziwactwa podczas przygotowań do swojego ślubu. Ale żeby pudełeczka na obrączki tak wymyślać? Mam nadzieję, że nie byłam  jednak odosobniona w tym temacie. Dla mnie miękka poduszka na obrączki z pudełkiem była bardzo ważna. Musiała się prezentować. Na kilka ostatnich miesięcy przed ślubem chciałam nawet zrobić taką poduszeczkę samodzielnie. Chciałam wtedy zapoczątkować taką tradycję w rodzinie. Za kilkanaście lat, przekazałabym tę poduszeczkę swojej córce do ślubu. Tak to sobie wyobrażałam. Niestety moje zdolności do szycia okazały się mierne. Dlatego szybko zrezygnowałam z tego pomysłu samodzielnych robótek. Zaczęłam się orientować w internecie. Gdzie najlepiej zamówić, ile dokładnie taka rzecz może mnie kosztować. Bardzo długo nie mogłam się zdecydować. Zbyt wiele różnych modeli było do wyboru. Wszystkie były takie śliczne, niektóre nawet w przyzwoitych cenach. Oczywiście dalej miałam w głowie samodzielne wykonanie takiej poduszeczki i pudełeczka. Zastanawiałam się nawet, czy nie byłoby lepiej zlecić komuś wykonanie takiego drobiazgu. Jednak gdy później się dowiedziałam, taka usługa jest droższa niż zakup gotowej poduszki i do tego pudełka.

Dlatego miękka poduszka na obrączki z pudełkiem została zakupiona gotowa. Fakt faktem, trochę za to zapłaciłam, jednak wybrałam piękny model, i nie żałuję wydanych pieniędzy. W końcu nie przewiduję zakupu podobnych rzeczy na własny użytek drugi raz. Poduszeczkę zawsze można do czegoś wykorzystać po ślubie. A pudełeczko, też myślę, ze może się do czegoś przydać. Dlatego sądzę, że warto było, i czuję ulgę, że w końcu się na coś zdecydowałam. Ciekawa jestem, czy tylko ja miałam taki dylemat? Czy może jest to popularny problem.

Comments are closed.