Duża skuteczność radiofrekwencji mikroigłowej w likwidowaniu rozstępów

Duża skuteczność radiofrekwencji mikroigłowej w likwidowaniu rozstępów

Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swojego ciała. Szczególnym problemem w wielu z nich są poprzeczne pręgi, które występują na udach, brzuchu, piersiach i pośladkach. Nieestetycznie wyglądające rozstępy są przyczyną wielu kompleksów i sprawiają, że kobiety dwoją się i troją, by znaleźć sposób na skuteczne pozbycie się ich. Pojawiają się one właściwie w każdym wieku, mogą dotyczyć osób bardzo młodych, a także kobiet dojrzałych. Ich powstawaniu sprzyja nagły wzrost masy ciała, ciąża, stosowanie leków hormonalnych, a także nagłe chudnięcie.

Zabieg radiofrewencji mikroigłowej sposobem na rozstępy

szybka radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy - warszawaMimo tego, że istnieją domowe sposoby na rozstępy, pomocne jest stosowanie różnego rodzaju peelingów i balsamów ujędrniających, które znacząco poprawiają kondycję skóry, to jednak często trudne jest samodzielne pozbycie się rozstępów. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest szybka radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – Warszawa jest miejscem, gdzie można zdecydować się na ten zabieg, który polega na nakłuwaniu skóry mikroigłami, a także ogrzewaniu jej za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Metoda ta jest skuteczna nie tylko na rozstępy, pomaga pozbyć się przebarwień, blizn i zmarszczek. Poprawia jędrność skóry, a także sprzyja jej regeneracji. Ciepło, jakie powstaje podczas zabiegu, sprawia, że włókna kolagenowe się obkurczają, co stymuluje proces tworzenia się nowego kolagenu. Mikroigły uszkadzają tkankę, przyspieszają jej regenerację, co jest skutecznym sposobem na poprawienie jędrności, wyglądu i kondycji skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa łączy obie te techniki, dzięki czemu jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem. Dzięki niej możliwe jest skuteczne pozbycie się rozstępów, a także innych problemów, jak zmarszczki, blizny, przebarwienia, cienie pod oczami i opadające powieki. Ciepło, jakie powstaje podczas zabiegu, wprowadzane jest w głąb skóry dzięki mikroigłom, co sprawia, że każda jej warstwa jest równomiernie ogrzewana, co przynosi pozytywne efekty. Dużą zaletą tego zabiegu jest fakt, iż jest on skuteczny, a jednocześnie bezbolesny, podczas zabiegu pacjentki odczuwają ciepło.

W dobrych gabinetach kosmetycznych można skorzystać z tego typu zabiegu, który jest skutecznym sposobem na pozbycie się wielu kompleksów. Warto jednak oddać się w ręce profesjonalistów, bo tylko wówczas mamy pewność, że zabieg będzie skuteczny oraz bezpieczny. Przed zabiegiem skóra znieczulana jest odpowiednim kremem, co sprawia, że nie powoduje on żadnego dyskomfortu. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, natomiast z czasem kondycja skóry jeszcze bardziej się poprawia, staje się ona jędrna i elastyczna. Przez kilka tygodni zachodzi w skórze proces tworzenia się nowego kolagenu, skóra staje się bardziej napięta i sprężysta, a rozstępy znikają. 

Comments are closed.