Dlaczego warto przedłużać włosy metodą clip in?

Dlaczego warto przedłużać włosy metodą clip in?

Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Niektóre z nich wymagają od nas wizyty u fryzjera, inne z kolei możemy wykonać samodzielnie lub z pomocą przyjaciółki. Jedną z najłatwiejszych i najszybszych, a zarazem najtańszych metod na przedłużenie włosów jest metoda clip in, która pozwala nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również dłużej cieszyć się dobrą jakością włosów.

Przedłużanie włosów metodą clip in

doczepiane włosy clip in prosteWiele kobiet marzy o długich włosach, jednak ich zapuszczanie wiąże się niestety najczęściej z długim okresem oczekiwania na to, aż włosy urosną do satysfakcjonującej nas długości. Często to czekanie wymaga od nas nawet kilku lat cierpliwej pielęgnacji, a co w sytuacji gdy chcemy takie włosy na już? Wówczas oczywiście możemy je przedłużyć za pomocą różnych metod. Pomimo tego, że coraz częściej mówi się o metodach przedłużania na stałe, tak jednak metoda na spinki wciąż jest tą najpopularniejszą. Przede wszystkim doczepiane włosy clip in proste są bardzo łatwo dostępne w sieci, więc bez problemu dostaniemy je w takim kolorze na jakim nam zależy. Drugą, równie istotną kwestią jest to, że przedłużanie włosów tą metodą nie wymaga od nas wizyty w salonie fryzjerskim, a co za tym idzie – zaoszczędzamy tutaj dosyć sporo pieniędzy. Następnym plusem jest zwiększona żywotność włosów z tego względu, że nie nosimy ich na stałe, a zatem nie niszczą się one tak szybko, jak wówczas, gdybyśmy je miały przedłużone przez cały czas. Włosy mają tendencję do rozdwajania się podczas spania choć można ten proces spowolnić za pomocą zaplatania włosów w warkoczyk, niemniej w momencie, gdy nie śpimy w takich przedłużanych włosach, tym samym zaoszczędzamy im potencjalnego zniszczenia. Włosy clip in zakłada się bardzo prosto i w zasadzie po paru takich próbach czas ich zakładania znacząco się skraca. Wiele dziewczyn doszło do wprawy na tyle, że są w stanie założyć wszystkie taśmy w miej więcej dwie minuty, a to znacznie krócej niż chociażby poranne umalowanie rzęs.

Kupując włosy przedłużanie clip in możemy się zdecydować albo na wariant syntetyczny, albo na włosy naturalne. Ten pierwszy jest całkiem niezłą opcją w sytuacji gdy wiemy, że włosów nie będziemy raczej często nosić, może parę razy w miesiącu. Zaletą włosów syntetycznych jest to, że można je łatwo naprawić za pomocą prostownicy w razie, gdyby się zmechaciły. Włosy naturalne to jednak mimo wszystko znacznie lepsza jakość i to na takie najlepiej jest się zdecydować gdy chcemy zakładać takie włosy na co dzień i wiemy, że spędzimy w nich większość naszego dnia. 

Comments are closed.